PIRXON S.A. – tworzymy i wdrażamy autorskie rozwiązania informatyczne dla sektora B2B i administracji publicznej. Od kilkunastu lat dostarczamy polskim i zagranicznym przedsiębiorstwom skuteczne narzędzia do optymalizacji procesów biznesowych realizujące ideę transformacji cyfrowej, począwszy od robotyzacji procesów back office, poprzez zarządzanie majątkiem trwałym aż po unikalny system do kompleksowego zarządzania należnościami.

Jesteśmy GOLD Partnerem firmy Microsoft.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI PRODUKTAMI.

ASSETS NINJA

Autorskie rozwiązanie klasy EAM (Enterprise Assets Management) pozwalające na profesjonalne zarządzanie majątkiem trwałym, idealne do firm rozproszonych.

SMART REACTOR

Jedyny na polskim rynku i unikalny w skali światowej system IT do intelgentnej automatyzacji zadań i procesów windykacji oraz komplekowego zarządzania należnościami.

 

PIRXON ROBOT

Jesteśmy liderem robotyzacji procesów back-office w Polsce. Dostarczamy cyfrowych pracowników, którzy pozwalają usprawnić pracę a ludzi uwolnić od żmudnych, czasochłonnych zajęć.

 

 

Poznaj naszą ofertę i zobacz,

co możemy zrobić dla Ciebie.

Webinar - bezpłatny udział

Praktyczna prezentacja narzędzi Microsoft; Wiedza jak stworzyć idealne stanowisko pracy dzięki hiperautomatyzacji; Roboty RPA połączone z Teams, Power Apps, AI Builder; Automatyzacja procesów biznesowych w Teams, MS Forms, Sharepoint, Excel 

ZAPISZ SIĘ

Szkolenia dla biznesu i IT z Robotyzacji RPA

Wyszkolimy Twój Zespół RPA.

Mentoring oraz szkolenia z robotyzacji i hiperautomatyzacji procesów biznesowych dla przedstawicieli biznesu i IT.

SPRAWDŹ

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO

NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera podając poniżej swój email.

Nasze Referencje

Funkcjonalności programu AssetsNinja rozwijane są z uwzględnieniem Międzynarodowej Normy ISO 55000, w jej duchu świadczone są również usługi serwisowe. Wykwalifikowani specjaliści firmy PIRXON SA do każdego aspektu związanego z procesem wdrożenia i korzystania z systemu podchodzą rzetelnie i profesjonalnie, co pozwala na zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług. Współpraca z firmą PRIXON SA układa się w sposób wzorcowy, zatem godny polecenia innym podmiotom gospodarczym.

Zbigniew Grześkowiak,
Administrator Systemów i Sieci, Polska Żegluga Morska P.P.

W firmie naszej wielkości niezwykle istotna jest sprawna windykacja. Poszukiwaliśmy rozwiązania, które ułatwi nam zarządzanie należnościami i zwiększy efektywność zarządzania przepływami finansowymi przedsiębiorstwa. Zdecydowaliśmy się na SmartReactor. System jest bardzo intuicyjny i czytelny. Pracownicy PIRXON wykazali się profesjonalizmem w doradztwie i wdrożeniu. Zarówno produkt jak i firma są godne polecenia.”

Tomasz Uchaniuk,
Kontroler Finansowy, Raben Polska Sp. z o.o.

Funkcjonalność programu AssetsNinja w znaczącym stopniu przyczyniła się do usprawnienia procesów Uczelni w duchu Międzynarodowej Normy ISO 55000, a współpraca z konsultantami Pirxon poszerza nasze horyzonty i możliwości operacyjne, które już dziś skutkują widocznymi korzyściami organizacyjnymi i ekonomicznymi dla Uczelni.

Jacek Szopa,
Dyrektor ds. Organizacyjnych, Akademia Górniczo-Hutnicza
im. Stanisława Staszica w Krakowie

Na wyróżnienie zasługuje profesjonalne podejście, duże zaangażowanie oraz wsparcie pracowników PIRXON w trakcie współpracy. Dzięki temu robotyzacja przebiegła sprawnie i zakończyła się sukcesem w ustalonym terminie. Szczerze możemy polecić firmę PIRXON SA jako profesjonalnego, rzetelnego dostawcę robotów RPA, które sprawdzają się w środowisku CUW. Ich usługi są bardzo wysokiej jakości pod wieloma względami.

Agnieszka Grabarczyk,
Prezes Zarządu, Fincores Business Solutions Sp. z o.o.

Funkcjonalności programu SmartReactor zdecydowanie pozytywnie wpływają na zmniejszenie ilości przeterminowanych faktur oraz na płynność finansową. Łatwość integracji z systemem finansowo-księgowym jest dodatkowym atutem. Doceniamy także profesjonalne doradztwo i opiekę ze strony producenta – PIRXON SA.

Dorota Augustynek,
Kierownik Działu Windykacji, Berendsen Textile Service Sp. z o.o.

Konsultanci opieki serwisowej PIRXON pozostają w stałym kontakcie z Uczelnią, dzięki czemu system AssetsNinja działa sprawnie, zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Możemy rekomendować firmę Pirxon S.A. jako rzetelnego i wiarygodnego dostawcę programu AssetsNinja – dobrego rozwiązania do zarządzania środkami trwałymi i wyposażeniem.

Bogusława Dąbrowska,
Kwestor, Akademia Wychowania Fizycznego
im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie

System SmartReactor, dzięki automatyzacji procesów obsługi należności, umożliwił uzyskanie systematycznej obsługi dłużników, co przełożyło się na znaczące zwiększenie efektywności działań windykacyjnych. Niniejszym rekomendujemy wybór usług firmy PIRXON wszystkim, którzy oczekują sprawnego i efektywnego wdrożenia systemu zarządzania należnościami.

Andrzej Waśniewski,
Menedżer ds. Projektów, Ecol-Unicon Sp. z o.o.

Dzięki AssetsNinja Spółka Aplitt usprawnia procesy związane z zarządzaniem majątkiem firmowym. Aplikacja sprawdza się bardzo dobrze w naszej rozbudowanej strukturze organizacyjnej, gdyż ewidencjonowany i inwentaryzowany sprzęt i wyposażenie posiadamy rozproszone na terenie całej Polski. Nasza współpraca z firmą Pirxon S.A. przebiega zawsze pomyślnie, standard oferowanych usług jest na bardzo wysokim poziomie, a organizacja logistyczna przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania.

Marek Litzbarski,
Wiceprezes Zarządu, Aplitt Sp. z o.o.

ZAUFALI NAM

Skorzystaj z optymalizacji

na miarę przyszłości

PIRXON S.A.
ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
GPNT, Budynek B, 4 piętro
tel.: +48 58 320 57 34
fax.: +48 58 742 17 18
email: biuro@pirxon.com
NIP: 957-09-94-350
REGON: 220595000
KRS: 0000756045

ALL RIGHTS RESERVED. COPYRIGHT © 2020 PIRXON