Wymiana starych narzędzi RPA na Microsoft Power Automate RPA to będzie hit 2022 roku, umożliwiający gigantyczną i natychmiastową redukcję kosztów dla firm, ale również wielką zmianę jakościową cyfrowej transformacji! Warto mieć na uwadze, że RPA od Microsoft to tylko jeden z komponentów całego ekosystemu do hiperautomatyzacji – Power Platform. Według naszej oceny – najbardziej zaawansowanego, kompletnego i przystępnego cenowo na rynku rozwiązania do automatyzacji procesów biznesowych.

Biała księga migracji

Teraz Microsoft publikuje – bardzo użyteczny – przewodnik/ białą księgę migracji ze starych narzędzi RPA do Microsoft Power Automate oraz przedstawia narzędzia, które wspierają liderów cyfrowej transformacji w migracji do Microsoft Power Automate.

Jako PIRXON wspieramy liderów transformacji cyfrowej w migracjach ze starych narzędzi RPA do Microsoft Power Automate i Power Platform. Wsparcie to obejmuje zarówno ocenę zasadności migracji, migrację automatyzacji, pisanie robotów, ich utrzymanie oraz szkolenie i mentoring pracowników w tworzeniu robotów.

Jak pracuje robot RPA?

Poznaj nasze zaawansowane Roboty RPA wdrożone i pracujące u Klientów z użyciem Microsoft Power Platform i Power Automate, Power Apps: https://pirxon.com/robotyzacja-rpa/

Nasz kompleksowy zestaw do migracji automatyzacji zawiera:

  • Ocena migracji, strategia i uzasadnienie biznesowe
  • Plan migracji
  • Wytyczne dotyczące infrastruktury przedsiębiorstwa PAD
  • CoE, model operacyjny i najlepsze praktyki zarządzania
  • Wykonanie migracji do PAD
  • Automatyzacja przejścia do klienta PAD Najemca
  • Wsparcie produkcji i Hypercare
  • Usługi zarządzane ( utrzymanie robotów, budowa nowych robotów, szkolenia, mentoring, wsparcie w rekrutacji pracowników do działów CoE)

Wycena migracji jest prosta! Umów się na rozmowę z już teraz na: biuro@pirxon.com

Zachęcamy do zapoznania się z całym wpisem: https://powerautomate.microsoft.com/en-us/blog/proven-methods-to-modernize-your-rpa-approach-with-power-automate/