Konferencja Wyzwania Robotyzacji, która odbyła się 8 czerwca to bardzo istotne wydarzenie dla  przedsiębiorców podążających drogą cyfrowej transformacji i automatyzujących swoje firmy, również w obszarze back office. Z przyjemnością wzięliśmy w niej udział, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem, popartym licznymi skutecznymi wdrożeniami automatyzacji procesów biznesowych. Będąc kolejny rok z rzędu liderem wdrożeń Robotów RPA i hiperautomatyzacji procesów biznesowych w Polsce (wg zestawienia robonomika.pl) wiemy, jak pokonać wyzwania stojące na drodze do cyfryzacji i zautomatyzować procesy back office, by przynosiły firmom jak najwięcej korzyści.

Transformacja cyfrowa jest jednym z głównych priorytetów UE, a my reprezentowani przez Bartosza Sobolewskiego Prezesa PIRXON S.A. w zacnym gronie wzięliśmy udział w debacie  „Polska droga do robotyzacji. Czego nie wie o niej polski przedsiębiorca i jaka będzie w niej rola Europejskich Hubów Innowacji Cyfrowych? Omówiliśmy zagadnienia i wyzwania jakie stoją na drodze do cyfryzacji i robotyzacji, kierunki rozwoju i fundamentalne zmiany zachodzące w różnych branżach oraz digitalizację procesów biznesowych. Podczas konferencji kluczowym było również podkreślenie jak ważną rolę spełnia analiza wdrożeniowa przed podjęciem procesu robotyzacji oraz eliminacja ryzyka nieefektywnego wdrożenia dzięki odpowiedniemu dobraniu technologii i Robotów RPA do charakterystyki działalności. Szczególny nacisk został położony na praktyczne spojrzenia ekspertów oraz zaprezentowanie studium przypadków polskich przedsiębiorstw Przemysłu 4.0.

Cieszymy się, że mogliśmy zainspirować do pokonywania wyzwań, prezentując skuteczną automatyzację, optymalizację i korzyści, jakie osiągają nasi Klienci dzięki wdrażanej transformacji cyfrowej.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie do wzięcia udziału w tym ważnym dla polskiego biznesu wydarzeniu, a wszystkim Uczestnikom konferencji życzymy powodzenia w tej wspólnej drodze do cyfrowej transformacji przedsiębiorstw.