Pirxon, lider w dziedzinie automatyzacji procesów back office, ma przyjemność ogłosić nawiązanie współpracy z INFOR PL S.A., największym polskim dostawcą profesjonalnych informacji z zakresu prawa i ekonomii. Działając jako Grupa Wydawnicza INFOR S.A. przez 32 lata, firma utrzymuje pozycję lidera branży.

W ramach tej ekscytującej współpracy, Pirxon  wdraża technologię Robotic Process Automation, w tym Microsoft Power Automate, w celu automatyzacji dwóch kluczowych procesów back office w firmie INFOR. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań automatyzacji, firma Infor będzie miała możliwość skupienia się na strategicznych działaniach, eliminacji zadań monotonnych oraz zwiększenia efektywności w swoich procesach.

“Pirxon jest zaszczycony, że może współpracować z INFOR PL S.A., firmą o tak długiej i uznanej historii w branży. Nasze doświadczenie, wiedza w połączeniu z zaawansowaną technologią automatyzacji pozwala INFOR na podniesienie jakości usług i zoptymalizowanie pracy w kluczowych procesach back office.” – powiedział Bartosz Sobolewski, Prezes Zarządu Pirxon S.A.

Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowości do pełnej realizacji tej fascynującej współpracy, która przyczynia się do wzajemnego rozwoju i osiągnięcia znakomitych rezultatów.

O firmie PIRXON S.A.:

Pirxon jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie Automatyzacji. Nasza firma pomaga przedsiębiorstwom na całym świecie w efektywnym optymalizowaniu procesów biznesowych.

O firmie INFOR PL S.A.:

INFOR PL S.A. jest liderem w dostarczaniu profesjonalnych informacji z zakresu prawa i ekonomii.