IZOBLOK, wiodący europejski dostawca komponentów ze spienionego polipropylenu (EPP) dla branży motoryzacyjnej i logistycznej, ogłasza podjęcie współpracy z Pirxon uznanym ekspertem w dziedzinie automatyzacji procesów biznesowych.
Celem tej strategicznej współpracy jest wdrożenie automatyzacji back office w firmie IZOBLOK przy użyciu technologii Robotic Process Automation (RPA). Dzięki tej technologii IZOBLOK będzie w stanie w pierwszym kroku skutecznie zautomatyzować procesy księgowe, co pozwoli skoncentrować się na zapewnieniu najwyższych standardów jakości dla swoich klientów.
Automatyzacja back office za pomocą robota RPA przyniesie IZOBLOK liczne korzyści, w tym zwiększenie efektywności operacyjnej, redukcję błędów i czasu przetwarzania dokumentów oraz optymalizację procesów księgowych. Dzięki temu IZOBLOK będzie w stanie w łatwiejszy sposób sprostać wysokim wymaganiom rynkowym, rozwijając trwałe i korzystne relacje z klientami. Dziękujemy za zaufanie i wybór Pirxon na partnera wdrożeniowego IZOBLOK.
Eksperci Pirxon zapewnią pełne wsparcie i doradztwo oraz implementację automatyzacji back office, dostosowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb i celów IZOBLOK. Obie firmy są pełne entuzjazmu i gotowe do rozpoczęcia tej owocnej współpracy, która pozwoli IZOBLOK osiągnąć wyższy poziom efektywności i zadowolenia klientów zewnętrznych i wewnętrznych.