Unitrailer, wiodący sprzedawca online / sklep internetowy wielofunkcyjnych przyczep bagażowych , przyczep specjalistycznych do różnych rodzajów transportu oraz części do przyczep samochodowych, kontynuuje swoją drogę ku doskonałości dzięki automatyzacji procesów back office we współpracy z Pirxon.

Wprowadzenie automatyzacji procesu księgowego polegającego na weryfikacji numerów NIP klientów przynosi wiele korzyści dla Unitrailer. Pierwszą z nich jest podniesienie jakości i szybkości obsługi tego procesu. Dzięki automatyzacji, czas potrzebny do przetwarzania danych i dokumentów zostaje skrócony, co przekłada się na efektywność i zadowolenie klientów.

Kolejną korzyścią jest minimalizacja ilości błędów w procesie. Robot RPA, opracowany przez ekspertów z Pirxon, wykonuje zadania z precyzją i dokładnością, eliminując ryzyko ludzkich pomyłek i zapewniając niezawodność tego procesu. .

Wdrożenie automatyzacji pozwala również na wprowadzenie stałego kosztu obsługi tego procesu przez wiele lat. Dzięki zautomatyzowanym rozwiązaniom, Unitrailer może skutecznie zarządzać kosztami operacyjnymi, co ma pozytywny wpływ na rentowność firmy.

Niezwykle ważną korzyścią jest natychmiastowe obniżenie kosztów obsługi procesu. Automatyzacja pozwala Unitrailer na optymalizację zasobów, redukcję czasu pracy i eliminację zbędnych czynności, co przekłada się na realne oszczędności finansowe.

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak renomowaną firmą jak Unitrailer i być częścią ich transformacji w kierunku bardziej efektywnych i innowacyjnych procesów. Dziękujemy za zaufanie i wybór Pirxon na partnera biznesowego w zakresie wdrożenia automatyzacji procesów back office w Unitrailer.