Ten rok zaczynamy od fantastycznej wiadomości, która daje nam wiele radości i pokazuje, że sposób, w jaki działamy przynosi efekt i możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość! Miło nam poinformować, że spółka PIRXON SA znalazła się w gronie XX jubileuszowej edycji Gazel Biznesu, otrzymując w corocznym rankingu prestiżowy tytuł “Gazela Biznesu 2019“.

W najnowszym numerze Puls Biznesu ukazało się podsumowanie XX edycji rankingu Gazele Biznesu. Firma PIRXON SA znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich firm z sektora MŚP.„Gazele Biznesu” to zestawienie najlepiej rozwijających się małych i średnich firm. Kryteria rankingu uzgadniane są przez specjalnistyczne dzienniki ekonomiczne, w Polsce ranking sporządza dziennik “Puls Biznesu” nieprzerwanie od 2000 roku.Tytuł Gazeli Biznesu nadany przez Puls Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Przynależność do tego grona jest dla nas sukcesem i motywacją do dalszego rozwoju. Dziękujemy za wyróżnienie i wierzymy, że za rok będziemy mogli powtórzyć ten sukces????.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom.
Gratulacje dla całego zespołu PIRXON SA! Brawo My! ????????????

Dlaczego to wyróżnienie jest dla nas takie ważne?

O nagrodzie decydują wyłącznie wyniki finansowe, istotny jest nie tylko wzrost, ale również zyskowność firmy na przestrzeni 3 ostatnich lat.

Kryteria 20. edycji Rankingu GAZELE BIZNESU 2019

W każdej edycji rankingu badamy wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2016, 2017 i 2018.O tytuł Gazeli Biznesu 2019 może ubiegać się firma, która spełnia wszystkie poniższe kryteria:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2016 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś,
  • w roku bazowym 2016 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy  3 a 200 mln złotych,
  • w latach 2016-2018 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży,
  • w latach 2016-2018 ani razu nie odnotowała straty,
  • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (składając sprawozdania finansowe do sądów, przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).