Bardzo miło nam poinformować że nasz produkt PirxonRobot został nagrodzony w kategorii BPM Leader w konkursie IT Future Awards – Liderzy IT organizowanym w ramach IT Future Expo 2019.

IT Future Expo 2019 W dniach 25-26 września 2019 r., na terenie warszawskiego Stadionu Legii, odbyło się jedno z najbardziej oczekiwanych i prestiżowych wydarzeń branży informatycznej w Polsce – targi innowacyjnych technologii informatycznych. Była to już siódma edycja wydarzenia! IT Future Expo ma na celu, zaprezentowanie co napędza branżę, poznanie aktualnych trendów w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw, co pozwala uznać to wydarzenie za kluczową pozycją, na mapie technologicznych eventów w Polsce.

IT Future Expo to największe wydarzenie poświęcone technologiom dla biznesu w Polsce 

  • 100 ekspertów z branży IT oraz nowych technologii
  • Wystąpienia najlepszych speakerów
  • Innowacyjne rozwiązania wspierające biznes
  • Debata o korzyściach i zagrożeniach robotyzacji procesów
  • Strefy Technologii, Konsultacji Prawnych oraz Dotacji
  • ✅ MERYTORYKA – zyskaj konkretną wiedzę przekazywaną przez najlepszych specjalistów
  • ✅ NETWORKING – poznaj ludzi z branży i skorzystaj z ich doświadczenia
  • ✅ SUKCES – wykorzystaj wiedzę i kontakty, aby zwiększyć efektywność Twojego biznesu i generować większe przychody

???? Foto relacja z naszego stoiska na IT Future Expo 2019. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

PIRXON S.A. wśród Liderów IT

Od przeszło 5 lat jest organizowany prestiżowy konkurs IT Future Awards – Liderzy IT. Celem inicjatywy jest wyłonienie i wyróżnienie najlepszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań, produktów oraz usług technologicznych w branży IT. Tegoroczna edycja konkursu miała swój finał 25 września 2019 i wyłoniła 18 zwycięzców posiadających najlepsze innowacyjne rozwiązania w sektorze IT. Zgłoszone produkty w pierwszej fazie podlegały głosowaniu internautów, a tak wyłonione nominacje zostały poddane głosowaniu Kapituły Konkursu złożonej z 30 specjalistów branży IT pracujących w firmach będących innowatorami technologicznymi.???? Fotomigawka z gali rozdania nagród Liderzy IT w ramach IT Future Awards. Nagrodę w kategorii BPM Leader (Zarządzanie Procesami Biznesowymi) w imieniu firmy PIRXON S.A. odebrał Piotr Kaczmarek Dyrektor ds. Rozwoju.Zapraszamy do obejrzenia ???? filmu z gali rozdania nagród Liderzy IT. Nagrodę w kategorii BPM Leader (Zarządzanie Procesami Biznesowymi) w imieniu firmy PIRXON S.A. odebrał Piotr Kaczmarek Dyrektor ds. Rozwoju.

Z całego filmu wybraliśmy te momenty w których można zobaczyć i posłuchać Piotra Kaczmarka ???? 2:58 – 3:12 ???? 3:19 – 3:23 ???? 3:29 – 3:31