O NAS

Pasjonujemy się możliwościami, jakie oferują innowacyjne i najnowsze technologie informatyczne. Aktywnie angażujemy się w ich rozwój i wspieramy biznes naszym know-how w ich wdrażaniu. Nasze rozwiązania pozwalają na automatyzację i optymalizację procesów biznesowych, a także integrację każdego rodzaju systemów IT. To połączenie innowacji z doświadczeniem pozwala naszym Klientom usprawnić pracę, ograniczyć koszty i bezpiecznie zrealizować każde wyzwanie biznesowe. Od początku, czyli od 2004 r., pracujemy dla polskich i zagranicznych marek, wspierając je w rozwoju i wzmacnianiu pozycji na rynku.

Nie boimy się patrzeć w przyszłość. Sukces nasz i naszych klientów codziennie buduje zespół kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Cały czas doskonalimy się, podnosimy poziom naszych kompetencji i wiedzy, aby spełniać oczekiwania naszych klientów i oferowane rozwiązania dostosowywać do ich zmieniających się potrzeb biznesowych.

Poznaj naszą ofertę

ASSETS NINJA

Autorskie rozwiązanie klasy EAM (Enterprise Assets Management) pozwalające na profesjonalne zarządzanie majątkiem trwałym, idealne do firm rozproszonych.

SMART REACTOR

Jedyny na polskim rynku i unikalny w skali światowej system IT do zarządzania należnościami i ryzykiem kredytowym od oceny wiarygodności kontrahenta po proces windykacji.

PIRXON ROBOT

Jesteśmy liderem robotyzacji procesów back-office w Polsce. Dostarczamy cyfrowych pracowników, którzy pozwalają usprawnić pracę a ludzi uwolnić od żmudnych, czasochłonnych zajęć.

Jesteśmy Złotym Partnerem Microsoft

Nasi Partnerzy

Nagrody

Zobacz nasze
nagrody
i wyróżnienia

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO

NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera podając poniżej swój email.

ZAUFALI NAM

Skorzystaj z optymalizacji

na miarę przyszłości

PIRXON S.A.
ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
GPNT, Budynek B, parter

tel.: +48 58 320 57 34
fax.: +48 58 742 17 18
email: biuro@pirxon.com
NIP: 957-09-94-350
REGON: 220595000
KRS: 0000756045

ALL RIGHTS RESERVED. COPYRIGHT © 2020 PIRXON