PIRXON SA zwycięzcą konkursu TOP 100 Pomorza 2020 w kategorii Najbardziej Innowacyjna Firma

PIRXON otrzymał nagrodę TOP Innowacyjność w konkursie TOP 100 Pomorza 2020. Nagroda została przyznana za popularyzację i wdrażanie technologii RPA w biznesie. Ranking TOP 100 organizowany od 24 lat przez Dziennik Bałtycki to bodaj najważniejszy ranking gospodarczy Pomorza. Od 2 lat rankingowi towarzyszy konkurs TOP 100 Pomorza, który – niezależnie od ich wielkości i wyników finansowych – wyłania najlepsze i najciekawsze firmy regionu. Oceny zgłaszanych do nagród kandydatów dokonuje niezależna kapituła złożona z przedstawicieli instytucji, nauki, biznesu i samorządów.

Pirxon SA jest zaangażowany w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb nowoczesnego biznesu od lat. Technologia RPA to nie jedyne nowe rozwiązanie, które staramy się upowszechniać w polskich przedsiębiorstwach. Obecnie coraz więcej pracujemy nad rozszerzoną rzeczywistością i sztuczną inteligencją, aby zacząć wykorzystywać je w praktyczny sposób w biznesie.

W prace badawczo-rozwojowe i budowę technologii przyszłości zaangażowany jest zespół kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów – programistów, wdrożeniowców, konsultantów. Obierając nagrodę, Bartosz Sobolewski, Prezes Zarządu Pirxon SA, podziękował całemu zespołowi firmy, gdyż bez ich zaangażowania i wkładu, otrzymanie nagrody nie byłoby możliwe.